Novinky

Minerální voda Vittel 0,5 l zdarma

Léto ještě nekončí a proto připomínáme, že pro naše zákazníky je vždy během jízdy k dispozici chlazená minerální voda Vittel 0,5 l zdarma. A to nejen při dálkových jízdách taxi Plzeň - Praha, ale při všech objednaných jízdách taxi v Plzni.

Nově lze platit za taxi v Plzni bezkontaktními platebními kartami Visa a MasterCard

Nyní je u nás možné zaplatit také i bezkontaktními platebními kartami a nálepkami PayPass. Přijímáme karty Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro a MasterCard Electron.

Soutěž Česká spořitelna Živnostník roku 2015

Provozovatel taxislužby a dálkové přepravy CITY LINE je jedním z finalistů Plzeňského kraje soutěže Cena Hospodářských novin - Česká spořitelna Živnostník roku 2015. Slavnostní vyhlášení vítězů se koná dne 7. 10. v plzeňském hotelu Angelo. O vítězi rozhodnou zástupci podnikatelských sdružení, redaktoři, marketingoví odborníci a zástupci státní správy. Záštitu nad regionálním kolem soutěže převzal hejtman Plzeňského kraje Václav Šlajs.

Občerstvení a Wi-Fi zdarma

Nově nabízíme zákazníkům při předem objednané jízdě nad 50 km zdarma drobné občerstvení (snack, cukrovinky), nealko nápoje, denní tisk (Lidové noviny, MF Dnes), časopisy a Wi-Fi připojení k Internetu. Platí také pro zákazníky s předem uzavřenou smlouvou.

V listopadu každá 4. jízda zdarma - opakování úspěšné akce

Jezdíte s námi častěji? Až do konce listopadu nezaplatíte za každou 4. jízdu ani korunu :-). Tzn. 3 jízdy placené = 4. jízda zdarma. Stačí předložit 3 účty z taxametru za předchozí jízdy a odvezeme Vás zdarma. Platí jen pro jízdy v rámci města nebo do 20 km od Plzně.

Přijímáme platební karty

Snažíme se být vždy o krok před naší konkurenci a proto nabízíme další výhodu. Nyní je u nás možné zaplatit za jízdu platební kartou Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro a MasterCard Electronic. Přijímáme všechny typy výše uvedených karet bez omezení.

taxi plyen prijimame platebni kartz

Informace a kontakt

  Telefonické objednávka:

      733 222 317

  Objednávka e-mailem:

 objednavky@city-line.cz

  

On-line objednávka

Akční nabídka taxi

V březnu každá 4. jízda taxi Plzeň zdarma

Jezdíte s námi častěji? Až do konce března nezaplatíte za každou 4. jízdu ani korunu :-). Tzn. 3 jízdy placené = 4. jízda zdarma. Stačí předložit 3 účty z taxametru za předchozí jízdy a odvezeme Vás zdarma. Platí jen pro jízdy taxi Plzeň v rámci města nebo do 20 km od Plzně.

Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti