Ceník Plzeň - Praha

Ceník taxi na letiště Praha

Fixní cena jednosměrné jízdy z Plzně na letiště Praha  1890,- Kč (Standard)

Fixní cena Plzeň - letiště Praha nebo Praha letiště - Plzeň  1890,- Kč (Exclusiv)

Jedná se o základní cenu při jednosměrné jízdě z Plzně na letiště Václava Havla Praha. Případné čekání dle dispozic zákazníka je účtováno 6,- Kč/min. Vyzvednutí na recepci hotelu a přímé vyzvednutí u výstupu v příletové hale je zpoplatněno částkou 90,- Kč. Podmínkou využití služby je je uzavření předchozí písemné smlouvy o přepravě. Pro individuální kalkulaci ceny při objednávkách většího rozsahu nás prosím kontaktujte. Aktuálně platné ceny se mohou lišit. Služba Exclusiv obsahuje bezplatné čekání do 120 min. zdarma a dále nealko nápoje zdarma, drobné občerstvení zdarma, denní tisk k dispozici zdarma, připojení Wi-Fi zdarma, možnost platit platební kartou.

Informace a kontakt

  Telefonické objednávka:

      733 222 317

  Objednávka e-mailem:

 objednavky@city-line.cz

  

On-line objednávka

Akční nabídka taxi

V březnu každá 4. jízda taxi Plzeň zdarma

Jezdíte s námi častěji? Až do konce března nezaplatíte za každou 4. jízdu ani korunu :-). Tzn. 3 jízdy placené = 4. jízda zdarma. Stačí předložit 3 účty z taxametru za předchozí jízdy a odvezeme Vás zdarma. Platí jen pro jízdy taxi Plzeň v rámci města nebo do 20 km od Plzně.

© CITY LINE Taxi Plzeň 2018, Taxi Plzeň a okolí, Taxi Plzeň - Praha, Přeprava na letiště Praha, Dálkové taxi, Meziměstské taxi do celé ČR