Co nabízíme

Rychlé objednání Taxi Plzeň CITY LINE a dálkové přepravy na letiště Taxi Plzeň - Praha

Pro objednání taxi v Plzni a okolí je k dispozici tel.: +420 733 222 317 nebo lze použít přímo formulář on-line objednávky.

Taxislužba CITY LINE Taxi Plzeň

Taxislužba CITY LINE Taxi Plzeň

Nabízíme kvalitní a rychlé taxi Plzeň za nejnižší cenu (již od 28,- Kč/km).
Naší výhodou je dokonalý servis a individuální přístup k zákazníkovi. Přistavení objednaného vozidla taxi Plzeň i samotnou jízdu se zákazníkem monitorujeme prostřednictvím moderního gps systému s přesnou lokalizací aktuální pozice. Po příjezdu objednaného vozidla taxi Plzeň Vám bude odeslána sms zpráva s informací o přistavení. Díky tomu již nemusíte v dešti či v zimě vyhlížet přivolané taxi Plzeň na ulici, ale stačí v poklidu počkat v pohodlí vašeho domova nebo oblíbeného baru. Za jízdu taxi Plzeň lze zaplatit v hotovosti nebo platební kartou.

Informace o konečné ceně jízdy taxi Plzeň, ujeté vzdálenosti a způsobu platby, včetně pořadového čísla stvrzenky z taxametru, Vám pro kontrolu také odešleme v souhrné sms zprávě bezprostředně po ukončení jízdy. Pro výpočet ceny používáme úředně ověřené a zaplombované taxametry zn. Torola.

Navíc:
- bonusové a věrnostní karty pro stálé zákazníky taxi Plzeň
- možnost vybavení taxi Plzeň dětskou autosedačkou
- asistence pro imobilní zákazníky (doprovod do domu)
- u firemních zákazníků taxi Plzeň platba na fakturu

Provozovatel Taxi Plzeň CITY LINE získal prestižní ocenění Vodafone Byznys rebel Plzeňského kraje za osobní přístup a odvahu originálním způsobem posouvat zažitá pravidla v taxislužbě a svým zákazníkům díky tomu přinášet jasné výhody.

Přeprava osob na letiště Praha a dálkové taxi CITY LINE Taxi Plzeň

Přeprava osob na letiště Praha a dálkové taxi CITY LINE Taxi Plzeň

Příjemné a bezpečné cestování na Letiště Václava Havla Praha. Cena již od 1890,- Kč. Profesionální a ochotní řidiči s dlouhodobou praxí zajistí perfektní servis pro Vaše pohodlí. Již se nestresujte představou, jak se dostanete včas na letiště, jak a kde zaparkujete nebo koho z přátel budete muset oslovit, aby Vás odvezl či přivezl. Přepravíme Vás za velmi zajímavou fixní cenu z Plzně na letiště nebo opačně pohodlnými, klimatizovanými vozy taxi. Samozřejmostí je on-line sledování času odletu a příjezd přímo před odbavovací halu Letiště Václava Havla Praha. Za jízdu taxi lze zaplatit v hotovosti, platební kartou nebo převodem.

Součástí naší služby může být také servis pro cestující v podobě drobného občerstvení, denního tisku a Wi-Fi připojení k internetu.

Navíc:

- bonusové a věrnostní karty pro stálé zákazníky
- nealko nápoje zdarma
- drobné občerstvení zdarma
- denní tisk k dispozici zdarma
- připojení Wi-Fi zdarma
- možnost vybavení dětskou autosedačkou
- při cestě z letiště čekání zdarma
- u firemních zákazníků platba na fakturu

V souvislosti s novelou zák. č. 111/1994 Sb., která vstoupila v platnost od 1. 5. 2013 je tzv. smluvní přeprava osob provozována vozidlem evidovaným jako vozidlo taxislužby, kterým je poskytována přeprava na předem uzavřenou písemnou smlouvu.

taxi plyen prijimame platebni kartz

Informace a kontakt

  Telefonické objednávka:

      733 222 317

  Objednávka e-mailem:

 objednavky@city-line.cz

  

On-line objednávka

Akční nabídka taxi

V březnu každá 4. jízda taxi Plzeň zdarma

Jezdíte s námi častěji? Až do konce března nezaplatíte za každou 4. jízdu ani korunu :-). Tzn. 3 jízdy placené = 4. jízda zdarma. Stačí předložit 3 účty z taxametru za předchozí jízdy a odvezeme Vás zdarma. Platí jen pro jízdy taxi Plzeň v rámci města nebo do 20 km od Plzně.

Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti